Sape (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Other
ro: Altele

en: Info
ro: Informație

en: Hits
ro: Vizite

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: Error reporting
ro: Raportarea erorilor

en: ban
ro: interzicere
