Sape (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Info
ne: जानकारी

en: Hits
ne: हिट्स
