Sape (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: n/a
oc: n/d

en: Other
oc: Autre

en: Hits
oc: Accès

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: Error reporting
oc: Rapòrts d'error

en: unban
oc: bandir pas pus

en: ban
oc: bandir
