Sarnia (7.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: sort
lv: kārtot

en: Match type
lv: Atbilst veidam

en: image
lv: attēls

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu
