Sarnia (7.x-1.1-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Date format
sr: Формат датума

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
