Sarnia (7.x-1.1-beta3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: image
eu: irudia

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
