Sarnia (7.x-1.1-beta3) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: image
sl: slika

en: Alternate text
sl: Nadomestno besedilo

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Machine name
sl: Strojno ime
