Sarnia (7.x-1.1-beta5) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: image
bo: པར་རིས

en: Alternate text
bo: བརྗེ་ལེན་ཡིག་གེ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: !group: !title
bo: !group། !title

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
