Sarnia (7.x-1.1-beta5) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Date format
nn: Datoformat

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Input format
nn: Inndataformat

en: image
nn: bilete

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
