Sarnia (7.x-1.1-beta6) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Plain
el: Απλό

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: image
el: εικόνα

en: Alternate text
el: Εναλλακτικό κείμενο

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης
