Sarnia (7.x-1.1-beta6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
