Sarnia (7.x-1.1-beta7) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: unknown
af: onbekend

en: Download
af: Laai af

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Input format
af: Inleesformaat
