Sarnia (7.x-1.1-beta7) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Input format
ast: Formatu d'entrada
