Sarnia (7.x-1.1-beta7) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: fulltext search
cs: fulltextové hledání

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: image
cs: obrázek

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Manage display
cs: Správa zobrazení
