Sarnia (7.x-1.1-beta7) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: image
ku: وێنە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
