Sarnia (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: unknown
da: ukendt

en: Download
da: Hent

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Number
da: Antal

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Date format
da: Datoformat

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Custom
da: Tilpasset

en: Input format
da: Inputformat

en: List type
da: Listetype

en: Plain
da: Enkel

en: Replacement
da: Erstatning

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Match type
da: Match-type

en: image
da: billede

en: Alternate text
da: Alternativ tekst

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Machine name
da: Internt navn

en: Formatter
da: Formatering

en: Custom date format
da: Tilpasset datoformat

en: Show icon
da: Vis ikon

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Path component
da: Sti komponent

en: document
da: dokument
