Sarnia (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: unknown
et: tundmatu

en: Download
et: Allalaadimine

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Custom
et: Kohandatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Id
et: ID

en: List type
et: Loendi liik

en: Plain
et: Tavaline

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: image
et: pilt

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Show icon
et: Ikooni kuvatakse

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Path component
et: Teekonna komponent
