Sarnia (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: image
ne: तस्विर

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
