Sarnia (7.x-1.10) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Input format
bs: Format unosa

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma
