Sarnia (7.x-1.10) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།
