Sarnia (7.x-1.10) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ
