Sarnia (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: List type
az: Siyahı növü

en: Plain
az: Düz

en: Alternate text
az: Alternativ mətn

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
