Sarnia (7.x-1.12) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: unknown
te: తెలియని

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: List type
te: జాబితా రకం

en: Custom date format
te: అనుకూల తేదీ ఆకృతి
