Sarnia (7.x-1.13) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Input format
am: ግቤት ቅርፀት

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
