Sarnia (7.x-1.13) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ
