Sarnia (7.x-1.13) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه
