Sarnia (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: unknown
sv: okänd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Number
sv: Tal

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Date format
sv: Datumformat

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Custom
sv: Anpassad

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: List type
sv: Typ av lista

en: Plain
sv: Enkel

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Match type
sv: Passa typ

en: image
sv: bild

en: Alternate text
sv: Alternativ text

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: display
sv: visa

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
sv: Tillhandahåll en kryssruta för att välja raden för hopsamlade funktioner.

en: Path component
sv: Sökvägskomponent
