Sarnia (7.x-1.14) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: unknown
fi: tuntematon

en: Download
fi: Lataa

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Number
fi: Numero

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Custom
fi: Oma

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Id
fi: Tunniste

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Plain
fi: Puhdas

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Match type
fi: Vastaa tyyppiä

en: image
fi: kuva

en: Alternate text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
fi: Tarjoa valintaruutu rivin valitsemiseksi bulkkitoimintoa varten.

en: Path component
fi: Polkukomponentti
