Sarnia (7.x-1.14) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
