Sarnia (7.x-1.14) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: image
si: රූපය
