Sarnia (7.x-1.15) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: List type
bn: লিস্ট (তালিকা) জাতীয়

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
