Sarnia (7.x-1.15) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: image
mn: зураг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
