Sarnia (7.x-1.15) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Date format
mr: तारीख आराखडा
