Sarnia (7.x-1.17) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: unknown
ca: desconegut

en: Download
ca: Baixa

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Date format
ca: Format de la data

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Plain
ca: Pla

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Match type
ca: Tipus de concordança

en: image
ca: imatge

en: Alternate text
ca: Text alternatiu

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Formatter
ca: Formatador

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Path component
ca: Component del camí
