Sarnia (7.x-1.17) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: unknown
he: אחר

en: Download
he: הורדה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: List type
he: סוג רשימה

en: Plain
he: פשוט

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: image
he: תמונה

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Formatter
he: פורמט

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה
