Sarnia (7.x-1.17) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: image
ka: სურათი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
