Sarnia (7.x-1.17) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: image
km: រូបភាព

en: Alternate text
km: អត្ថបទ​ជំនួស

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
