Sarnia (7.x-1.17) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: image
ml: ചിത്രം
