Sarnia (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Plain
gl: Simple

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: image
gl: imaxe

en: Alternate text
gl: Texto alternativo

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Formatter
gl: Formateador

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización
