Sarnia (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Custom
lt: Savitas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Plain
lt: Paprastas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: image
lt: paveikslėlis

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas
