Sarnia (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: unknown
sk: neznáme

en: Download
sk: Prevziať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Custom
sk: Vlastná

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: image
sk: obrázok

en: Alternate text
sk: Alternatívny text

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Show icon
sk: Ukázať ikonu

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie
