Sarnia (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Id
bg: Номер

en: image
bg: изображение

en: Alternate text
bg: Алтернативен текст

en: Manage fields
bg: Управление на полета
