Sarnia (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: image
eo: bildo

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Multimedia
eo: Plurmedio
