Sarnia (7.x-1.5) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Save
fy: Bewarje

en: image
fy: ôfbylding
