Sarnia (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Plain
be: Звычайны

en: image
be: малюнак

en: Alternate text
be: Альтэрнатыўны тэкст

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: video
be: відэа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Manage display
be: Кіраваць паказам
