Sarnia (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
