Sarnia (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ
