Sarnia (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
