Sarnia (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: unknown
ar: مجهول

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Number
ar: رقم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Custom
ar: مخصص

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Plain
ar: عادي

en: image
ar: صورة

en: Alternate text
ar: النص البديل

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: audio
ar: صوت

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Show icon
ar: أظهر الأيقونة

en: Manage display
ar: تسيير العرض
