Sarnia (7.x-1.7) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
